Samsung Galaxy Watch3 | Twój osobisty trener na nadgarstkuDowiedz się więcej: https://www.samsung.com/pl/watches/galaxy-watch/galaxy-watch3-45mm-mystic-black-lte-sm-r845fzkaeue/

#samsung #smartwatch #smartwatchsamsung #galaxywatch 3 #watch 3 #inteligentnyzegarek

Z zegarkiem Samsung Galaxy Watch3 zaawansowany monitoring kondycji fizycznej i samopoczucia masz zawsze pod ręką. Poznaj zaprojektowany w ponadczasowym, klasycznym stylu smartwatch Samsung i dbaj o kondycję na bieżąco!

Watch3– najbardziej zaawansowany zegarek Galaxy

Smartwatch Galaxy Watch3 to innowacyjna technologia i szeroka funkcjonalność zamknięta w zegarku. Zadba o Twoją kondycję i samopoczucie niczym trener personalny. Najbardziej zaawansowany ze smartwatchy Galaxy pomoże Ci zadbać o wymarzoną formę, a także dopilnuje kluczowych spraw na co dzień. Z nim każdy dzień będzie udany!

Idealnie dopasowany do nadgarstka

Samsung Galaxy Watch3 to jedyny smartwatch z precyzyjnym pierścieniem obrotowym służącym do nawigacji w dostępnych aplikacjach. Wybierz idealny dla siebie rozmiar– 41 mm albo 45 mm– oraz kolor. Ogromny wybór tarcz sprawia, że można go dopasować do każdej okazji. Zegarek Galaxy Watch3 robi wrażenie przez 24h!

Monitoruj aktywności na bieżąco

Biegasz, jeździsz na rowerze, a może pływasz? Samsung Galaxy Watch3 wyposażono w szereg czujników do monitorowania zdrowia oraz śledzenia aktywności fizycznej. Zmierzy przebyty dystans, puls, a także liczbę spalonych kalorii. To jednak nie wszystko– zegarek, niczym trener personalny, zachęci Cię do ruchu, pochwali za sukcesy i osiągnięcia, również te najmniejsze, a także przygotuje szczegółowe raporty.

Aplikacja Samsung Health– trenuj w domu

Połącz swój zegarek Galaxy Watch3 z aplikacją Samsung Health, wybierz jeden z przygotowanych programów ćwiczeń i wykonaj trening w domu! Wyświetlanym na smartfonie wideo możesz sterować prosto ze swojego nadgarstka– zatrzymaj trening jednym przyciskiem, by złapać oddech lub napić się wody. A jeśli chcesz wyświetlić tutorial na większym ekranie, połącz smartfon i zegarek z telewizorem za pomocą funkcji Smart View. Zadbaj o zdrowie i formę z Galaxy Watch3!

#samsung #smartwatch #smartwatchsamsung #galaxywatch 3 #watch 3 #inteligentnyzegarekLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *