Laçi pezullon Nwabuezen/ FSHF mund ta ndëshkojë rëndë pas dhunës në fushën e ndeshjesFutbolli shqiptar këtë fundjavë regjistroi një episod shumë të shëmtuar dhe protagonist u bë sulmuesi i Lacit, Kirian Nwabueze. Në sfidën mes Bylisit dhe Lacit, …


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *